Payer Group

Contact us

Step

PAYER International
Technologies GmbH

Reiteregg 6
8151 St. Bartholomä
AUSTRIA

+43 3123 2881 0
office@payergroup.com

Egy globális csapat tagja
1.100 munkavállaló világszerte

A PAYER Group összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, melyek részére, többek között, a szőrtelenítés és szépségápolás, otthon és kert, baba és gyermek, sport és életmód, egészségügyi megoldások ágazatokban gyártunk termékeket.
A 75 éves múlttal rendelkező Payer Group több mint 500 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyárába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

SAP és IT applikációk specialista

Feladatok

Dióhéjban

  • Az SAP követelmények elemzése a szakterületekkel való közvetlen együttműködésben
  • A vállalati IT alkalmazások területét érintő folyamatok bevezetésének, kibővítésének és optimalizálásának irányítása, a rendszerek folyamatos működésének támogatása
  • Az SAP (SD, MM, FI-CO, PP) rendszer testre szabása és azok bevezetésének irányítása
  • A kulcsfelhasználók képzésének biztosítása
  • Külső tanácsadó cégekkel való együttműködés, teljes vagy részprojektek esetén
Profil

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai műszaki végzettség, (informatika, ipari mérnöki szak), vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ECC 6.0 legalább 2 modul ismerete (MM, WM, SD, PP) gyártási és raktári modulokban szerzett tapasztalat előny
  • Az ismeretek testre szabása a fentebb megnevezett modulokban
  • ABAP, SAP, lekérdezési ismeretek előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Szervezett és önálló munkavégzés

Ajánlat

Amit nyújtunk

  • Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, cafeteria juttatást, kiemelt útiköltség-térítést, adott esetben albérleti támogatást, fejlődési-, előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben, és képzési és fejlődési lehetőségek

Meggyőztük?

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a következő e-mail címre várjuk:
job_hungary@payergroup.com

Minden munkavállalónak lehetőséget adunk arra, hogy saját erősségeit behozza a csapatba, és tovább fejlessze magát.
Julia Knapitsch, Head of Global HR & Legal

Töltse le a GDPR hozzájárulási nyilatkozatot.

To top

Contact us

With 3 international locations, we are strategically well positioned in order to support our global customers.

Contact us

Step

Contact us

Contact us