PROJECT MANAGER

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, melyek részére, többek között, a szőrtelenítés és szépségápolás, otthon és kert, baba és gyermek, sport és életmód, egészségügyi megoldások ágazatokban gyártunk termékeket.
A 73 éves múlttal rendelkező Payer Csoport több mint 400 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyárába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A projektekkel kapcsolatos kommunikáció irányítása és koordinációja a szervezeten belül és a vevők felé
  • Teljes körű felelősség a projektek sikeres megvalósításában (megvalósíthatósági tanulmány, kockázatkezelés, minőség, költség)
  • Projekt tervezési, irányítási és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Szoros vevői kapcsolattartás a projektekhez kapcsolódó feladatok terén (műszaki és kereskedelmi szinten)
  • Költségszámítási és árajánlat-tételi folyamatokban való aktív részvétel
  • Projekt felülvizsgálatok rendszeres elvégzése (külső és belső), beleértve minden projekttel kapcsolatos dokumentumot, program áttekintések levezetését
  • Külső és belső változások koordinálása
  • A területre vonatkozó KPI-ok folyamatos monitorozása és jelentése
  • Vevői és belső auditokon való részvétel
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása az új vevő megszerzésének folyamatában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat a vevőkkel folytatott kereskedelmi tárgyalások terén
  • Minimum 5 éves gyáriparban szerzett tapasztalat Kiemelkedő projektmenedzseri tapasztalat (több termék sikeres fejlesztési programja, vagy projektek elindítása, beleértve a költségvetési tulajdonosi felelősséget is)
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartási tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás jelentős előnyt jelent
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magas szintű önállóság és pro-aktivitás, minőségorientáltság
  • Rendszeres üzleti utak vállalása

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, kiemelt útiköltség-térítést, adott esetben albérleti támogatást, fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a következő címre várjuk:

E-mail: job_hungary@payergroup.com

Payer Industries Hungary Kft.

Személyügyi osztály

8400 Ajka, Sport utca 27.

Tel.: +36 88 520 097

www.payergroup.com

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.