IT projekt mérnök

40 óra/hét

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, 6 különböző ágazatból: szépségápolás, otthon és kertgondozás, baba és gyermekgondozás, sport és életmód, autóipar, egészségügyi megoldások.

A 72 éves múlttal rendelkező Payer Csoport folyamatos és stabil növekedésének köszönhetően tovább fejlődik. A jelenleg több mint 500 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyár mellett, a cégcsoport 2017-ben új leányvállalattal bővült Kecskeméten.

A megnövekedett gyártási igények kiszolgálására új munkatársat keresünk ajkai gyárunkba, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelés irányító rendszer (MES) bevezetése, működés támogatása
  • SAP rendszer összehangolása a termelés támogató rendszerrel
  • PP, QM, MM, WM folyamatok SAP rendszer oldali támogatása
  • IT rendszer fejlesztésére irányuló projektek támogatása, részvétel a projekt vezetésben
  • Előzetes felmérés, tanácsadás a bevezetésre váró IT rendszerek tekintetében
  • A gyártó részlegek IT oldali támogatása a MES, SAP rendszerek kapcsán
  • Külső szakmai tanácsadó partnerekkel való kapcsolat tartása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (IT)
  • 5+ év szakmait tapasztalat
  • 3+ év gyártási környezetben szerzett IT tapasztalat
  • MES, ERP (SAP) alkalmazási és /vagy bevezetési projekt tapasztalat
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Angol vagy német nyelvtudás erős kommunikációs szinten

Előny:

  • Programozási ismeretek ABAP, JAVA, C# programnyelveken

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vonzó juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria, kiemelt útiköltség-térítés, albérleti támogatás), fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelven írt fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a következő címre várjuk:

E-mail: job_hungary@remove-this.payergroup.com

Payer Industries Hungary Kft.

Személyügyi osztály

8400 Ajka, Sport utca 27.

Tel.: +36 88 520 097

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.