HR generalista

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, 6 különböző ágazatból: szépségápolás, otthon és kertgondozás, baba és gyermekgondozás, sport és életmód, autóipar, egészségügyi megoldások.

A 73 éves múlttal rendelkező Payer Csoport folyamatos és stabil növekedésének köszönhetően tovább fejlődik. A jelenleg több mint 500 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyár mellett, a cégcsoport 2017-ben új leányvállalattal bővült Kecskeméten.

Ajkai gyárunkba új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel és vezetőikkel
  • Vezetők támogatása a HR folyamatok, és irányelvek megfelelő működtetésében
  • Teljes körű tanácsadás a vezetőség részére minden személyüggyel kapcsolatos témakörben
  • Részvétel az üzleti stratégiához illeszkedő éves létszámtervezés kialakításában
  • Részvétel HR rendszerek bevezetésében és működtetésében
  • Közreműködés a szervezetfejlesztési projektekben
  • Beszámolók, statisztikák készítése
  • HR projektek irányítása

Elvárások:

  • Gazdasági vagy HR felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási feladatok elvégzésében 2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel összetett függvények, diagramok, kimutatások készítésében való jártasság)

Előny:

  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, NEXON, Babér)

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vonzó juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria, kiemelt útiköltség-térítés), fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelven írt fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a következő címre várjuk:

E-mail: job_hungary@payergroup.com

Payer Industries Hungary Kft.

Személyügyi osztály

8400 Ajka, Sport utca 27.

Tel.: +36 88 520 097

www.payergroup.com

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.